03.07.2019

Барвінчата поспішають на допомогу!

3 липня 2019 року до табору відпочинку з денним перебуванням дітей «Барвінок» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом завітали працівники Рубіжанської міської організації Товариства Червоного Хреста.
02.07.2019

Барвінчата - дослідники

2 липня 2019 року діти з табору «Барвінок» Комплексу позашкільної роботи поринули у світ відкриттів – веселу хімічну лабораторію!
01.07.2019

3С: сильні, сміливі, смішні

Сьогодні, 1 липня 2019 р. юних барвінчат з табору відпочинку Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом чекала неймовірна пригода – змагання «3С: сильні, сміливі, смішні».
27.06.2019

«Барвінчата» та День права

27 червня 2019 року у таборі відпочинку з денним перебуванням дітей «Барвінок» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся День права.
26.06.2019

Шалений футбол

26 червня 2019 року – день третій відпочинку у таборі з денним перебуванням дітей «Барвінок» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
25.06.2019

День обіймашек

25 червня 2019 року дітвора табору відпочинку з денним перебуванням дітей «Барвінок» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом стали учасниками Дня обіймашок. Малеча грала у ігри, змагалась у кого найсильніші обійми, хто швидше за всіх переобіймає присутніх, виплутувалась з складних ситуацій, танцювала танець обіймів та ін.
25.06.2019

Ти мій друг та я твій друг!

24 червня розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням дітей «Барвінок» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
24.06.2019

«BRIGHT – Fest» - закриття табору «Шалун»

21 червня 2019 року завершив свою роботу табір відпочинку дітей з денним перебуванням «Шалун» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради. На честь цього діти з загонів «Компанія» та «Барбарики» підготували незабутнє шоу «BRIGHT – Fest».
24.06.2019

Біла мисочка в блакитний горошок

Протягом травня 2019 р. благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводила ІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (ілюстрації до оповідання «Біла мисочка в блакитний горошок») в рамках освітнього проекту «Біоетика».
19.06.2019

Подорож триває…

Майже два тижні тому вихованці літнього оздоровчого табору з денним перебуванням «Шалун» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відправились у незабутню подорож країнами Європи.