ШВЧЕНКОВО СЛОВО

Є в українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка.
23.03.2019

ПЕДАГОГ В ІНКЛЮЗИВНОМУ ПРОСТОРІ

20-23 березня 2019 року на базі Луганського обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти відбувся триденний тренінг за програмою проекту професійного розвитку «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації».
23.03.2019

Відбувся шаховий турнір

23-24 березня 2019 р. у м. Кремінна на базі ЗШ № 2 відбувся чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 18 років. Участь у змаганнях прийняли понад 30 гравців.

МІСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР

22 березня 2019 року у малій залі МКУ «Палац культури» відбувся фінал дебатного турніру серед учнівської та студентської молоді у форматі «Ціннісні дебати Карла Поппера» за темою «Здобуття вищої освіти в Україні престижніше ніж за кордоном». Організатором традиційної інтелектуальної гри в нашому місті є Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
18.03.2019

Підведено підсумки VI- го Міжнародного конкурсу дитячого малюнку імені М. К. Реріха. За темою "Подорожуємо з Миколою Реріхом"

В Одеському Будинку - Музеї ім. М. К. Реріха підведено підсумки учасників VI- го Міжнародного конкурсу дитячого малюнка імені М. К. Реріха, в якому прийняли участь вихованці ІЗО – студії «Arcobaleno» (керівник Галина Янченко) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
16.03.2019

V Ювілейна виставка «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» – 2019

16 березня у м. Києві у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова на кафедрі позашкільної освіти відбулося підведення підсумків V Ювілейної Всеукраїнської виставки «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» – 2019, в якій прийняли участь вихованці гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» (кер. Вікторія Запорожченко) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Психологічне здоров’я педагога

Збереження психічного здоров'я – в наш час найактуальніша проблема. Професія педагога в усі часи вважалася такою, яка має досить багато стресогенних факторів і ризиків втратити психічне здоров'я, розчаруватися в роботі, в собі, отримати психосоматичні захворювання.

Ювілей Маестро

У вівторок, 5 березня у великій залі Міського палацу культури відбулося найяскравіше музичне свято нашого міста - концерт «Мій творчий шлях» Зразкового вокального ансамблю «Камертон» на честь ювілею керівника колективу, талановитого музиканта, композитора та аранжувальника Валерія Колеснікова, якому у цьому році виповнилося 70 років.

Тарасів березіль

23.02.2019

Яка вона медіа-реальність?

Нашій команді майбутніх журналістів з Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом дуже пощастило, що вдалося побувати на тренінгах з журналістики, які проводилися за підтримкою представництва Канади, спільно з громадською організацією «Трибун» та платформою ініціатив «Громадський дім».