«Монстр паті» у КПР

28 жовтня в Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом м. Рубіжне відбулось свято Хелловіна «Монстр паті».

Осінні перемоги

Протягом вересня у м. Києві відбувся Всеукраїнський дистанційний конкурс майстрів «СМАЙЛ ФЕСТ» «Краса рідного краю», в якому взяли участь вихованці ізостудії «Arcobaleno KIDS» (кер. Наталія Бурова)

День захисників та захисниць України

14 жовтня День захисників та захисниць України, а також водночас День Українського козацтва!
10.10.2021

Поради психолога

День психічного здоров'я

Поради психолога

Як знайти гурток для дитини, що не тільки піде на користь, але буде їй на радість?

День відкритих дверей КПР

17 вересня в межах міського свята «День Сім’ї» у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся день відкритих дверей «Сім’я-шоу».

Майстри КПР

18 вересня талановиті педагоги декоративно-прикладного та образотворчого напрямку Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом займались організацією локації Комплексу у межах виставки «Місто майстрів». Мешканці міста та гості мали можливість насолодитися яскравою палітрою творчих робіт вихованців гуртків та студій КПР.

«Разом ми 7Я»

14 та 15 вересня в межах Міського свята «День Сім’ї» у відділах Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом м. Рубіжне (мікрорайони ЗШ № 3 та кімнати школяра «Турист») відбулися цікаві, яскраві заходи - ігрові програми для батьків та дітей «Разом ми 7Я».

Свято Спорту

11 вересня на стадіоні «Хімік» відбулось святкування національного свята - Дня фізичної культури і спорту, до якого долучились вихованці спортивного напряму Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом м. Рубіжне.

Олімпійський тиждень у КПР

З 8 по 15 вересня у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом тривав Олімпійський тиждень.