ВЧИТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

2018 рік круто змінив моє життя. У січні я отримала диплом магістра практичної психології та соціальної педагогіки і вже в жовтні нову посаду практичного психолога в Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом. Нове життя, нові емоції, новий колектив – бажання проявити себе, зануритися в роботу, напрацьовувати досвід, навчатися, реалізовувати себе в професії!!!!!!!

Акція триває, бо пам'ять про героїв - не вмирає!

Шановні рубіжани! Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом продовжує традиційну пошуково-патріотичну акцію «Хустина пам’яті».
20.04.2019

ВІТАЄМО ЮНИХ СУДНОМОДЕЛІСТІВ!

20 квітня 2019 року на базі Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 м. Сєверодонецька відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з судномодельного спорту серед учнівської молоді, в якому прийняли участь вихованці гуртка судномоделювання (кер. І. Голубенко) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Мастер-клас «Каліграфія»

Керівники Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом співпрацюють з багатьма громадськими організаціями.
13.04.2019

Перші перемоги

13 квітня 2019 року у м. Сєверодонецьку на базі Льодового палацу спорту відбувся чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років у якому участь взяли вихованки шахового гуртка (кер. В. Іванович) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Підведено підсумки акції «Годівничка»

11 квітня 2019 року у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбулось урочисте підведення підсумків Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка».

V Міжнародний конкурс малюнку «Ілюстрація до народної казки»

У м. Херсоні підведено підсумки V Міжнародного конкурсу малюнку «Ілюстрація до народної казки», в якому взяли участь вихованці ІЗО-студії «Arcobaleno» (кер. Г. Янченко) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом м. Рубіжне.

Тренінг «Життєві навички для активного громадянства»

01-02 квітня 2019 року на базі Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся тренінг «Життєві навички для активного громадянства» для педагогів м. Рубіжного.

Веселі канікули у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом

В сонячний та найвеселіший день у всьому світі - 1 квітня стартували такі бажані для всіх школярів м.Рубіжне весняні канікули! Це саме той період, коли діти мають змогу відпочити від уроків та домашнього завдання, а ще весело та з користю провести свій вільний час.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ У КПР

27 березня 2019 року вихованці Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відзначили Міжнародний день театру.