Країнами Європи за 14 днів

03 червня, як завжди гостинно, відкрив свої двері літній оздоровчий табір з денним перебуванням «Шалун», створений на базі Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Свято Дитинства – яскрава пригода

3 червня дітлахи міста Рубіжне святкували Міжнародний день захисту дітей. У таборі відпочинку з денним перебуванням дітей «Шалун» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом зібралось майже 70 дівчаток та хлопчиків, які чекали на неймовірну, яскраву пригоду.

Пригоди шалунів почались!

3 червня у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням дітей «Шалун», де в цьому році відпочивають 70 дівчаток та хлопчиків.
01.06.2019

КПР – планета дитинства

1 червня у великій залі міського Палацу культури відбувся підсумковий концерт художньо-естетичного напрямку Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом «КПР – планета дитинства», який став красивим завершенням 2018-2019 навчального року.

КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ

30 травня 2019 відбулася підсумкова виставка гуртка "Моделювання іграшок-сувенірів". Мета кожної виставки - сприяння дитячої творчості та всебічного розвитку вихованця.
18.05.2019

Я МАЛЮЮ МИР

З 15 по 26 квітня 2019 року у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом проходив міський конкурс дитячого малюнка «Я малюю мир», присвячений Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

«Європа стає ближче»

17 травня 2019 у малій залі МКУ «Палац культури» у межах святкування Дня Європи у Луганській області відбулося міське традиційне інтелектуальне шоу «Європа стає ближче» для учнівської молоді, яку підготував та провів євроклуб «Just do it» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом. У святковому заході прийняли участь команди майже з усіх шкіл міста.

День вишиванки у КПР

16 травня Україна відзначала День вишиванки. У рамках святкування вихованці і педагоги Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом протягом тижня одягали вишиванки, віночки та елементи національної символіки, адже вишиванки є оберегом, символом краси та молодості.

Я ОБИРАЮ ЖИТТЯ!!!

У кожного з нас є свої слабкості, які по-різному відображаються на нашому способі життя, здоров’я і соціальному стані.
09.05.2019

«Хустина пам’яті» триває, бо пам'ять про героїв - не вмирає!

9 травня в нашому місті відбулися заходи, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом прийняв активну участь та провів традиційну пошуково-патріотичну акцію «Хустина пам’яті», демонстрація якої відбулась на площі Перемоги під час свята.