22.01.2022

«Марафон Єднання»

Протягом останнього тижня вихованці Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом активно готувались до Дня Соборності України.

«Обіймайтеся на здоров’я»

Сьогодні 21 січня у світі відзначається - всесвітній День Обіймів. Існує лише один спосіб його відзначити – обійняти всіх і кожного, кого ви забажаєте. За традицією свята обіймати можна навіть незнайомих людей.

«Новорічний калейдоскоп»

30 грудня в фойє 1-го поверху КУ «Культурно-спортивний центр» відбулось урочисте нагородження учасників та керівників міського творчого конкурсу-виставки «Новорічний калейдоскоп».

«Веселі свята для особливих дітей»

Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом постійно співпрацює з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

17 січня – Міжнародний день дітей-винахідників.

Діти-вихованці, ми пишаємося вами!

«Різдвяні старти- 2022»

12 січня у КО Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради відбувся відкритий Чемпіонат Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з шахів "Різдвяні старти-2022" серед учнів ЗЗСО Луганської області.

Досягнення вихованців STR «Хобі-бум»!

Протягом грудня вихованці гуртка STR «Хобі-бум» (кер. Юлія Кулик) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради Луганської області взяли участь у різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. Так у Міжнародному багатожанровому конкурсі «Миколаївські зірки - 2021» (Україна – Чехія) Подоляка Дар’я та Ведерникова Софія, завоювали перше місце.

Міжнародний день «Дякую»

11 січня можна без перебільшення назвати однією з «ввічливих» дат у році — сьогодні відзначається Міжнародний день «Дякую».

Різдвяні вечорниці

Небо і земля нині торжествують, Ангели, люди весело святкують.
06.01.2022

«Мульт – MENU»

4 січня 2022 року під час зимових канікул в Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбулася мульт – вікторина «Мульт – MENU».