Гурток "Ерудит"

А как нам добрые слова нужны!
Не раз мы в этом убедились сами,
А может не слова — дела важны?
Дела — делами, а слова — словами.
Они живут у каждого из нас,
На дне души до времени хранимы,
Чтоб их произнести в тот самый час,
Когда они другим необходимы.
(М.Лисянский)

Ввічливість для дітей - актуальна в усі часи. Так як ввічливість - одне з найважливіших якостей культурної людини. Не маючи навичок ввічливого спілкування, важко справити хороше враження на оточуючих. Тому батьки намагаються прищепити дитині ввічливість з ранніх літ. Деякі діти легко засвоюють ці норми, а деяким це дається важко.
Навчання дитини культурі мовного спілкування, благотворно вплине на розвиток його характеру, його відносин з оточуючими, допоможе йому вільно і без страху увійти в світ спілкування.

Ми допоможемо:
- створити умови для розвитку мови, комунікативних навичок дошкільнят і молодших школярів;
- вчити дітей вживати у своїй промові ввічливі слова в різних ситуаціях;
- навчимо дітей висловлювати почуття добрими словами;
- сформувати навички ввічливого поводження;
- виховаємо потреба в доброзичливій спілкуванні.

Заняття проводяться в різних формах навчання:
- урок-знайомство,
- урок-зустріч,
- змагання,
- урок-свято,
- конкурс,
- гра.
Пам'ятайте!
Ввічливість - найкращі ліки від злості, брутальності, безкультур'я.

Ми навчимо вашого малюка ввічливості ввічливо!