Наша історія

Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом має насичене історичне минуле. Будучи послідовниками піонерської організації, ми - найстаріший позашкільний заклад міста. Будинок піонерів був створений в 1923 році. У травні 1923 року в місті було створено 4 загони піонерів, це приблизно 120 чоловік.
У 1924 році піонерський клуб розташувався в двох будинках і отримав назву «Клуб імені Полеглих Борців за Свободу». В результаті чого ця місцевість стала піонерським парком. У цьому приміщенні і працював Будинок піонерів до 1975 р.

У 1975 році Піонери міста отримали нове приміщення на проспекті Кірова.

У 1996 р Будинок піонерів був перейменований в Центр позашкільної роботи і дитячої творчості.

У 2000 році Центр позашкільної роботи і дитячої творчості був реорганізований в Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом за рішенням Рубіжанської міської ради виконавчого комітету № 549 від 20.06.2000. До складу Комплексу входять 5 кімнат школяра, які розташовані в мікрорайонах міста.

Мы переехали в 2005 г.

З 2005 року ми розташовані  за адресою Миру 20 (на першому поверсі).

Колективи Комплексу позашкільної роботи неодноразово брали участь в міських, обласних, всесоюзних, міжнародних конкурсах, фестивалях і займали призові місця.

Педагогічний колектив вважає для себе головним завданням проводити широку масову і культурно-просвітницьку роботу серед учнів міста і молоді, сприяти організації їх вільного часу.

Колектив Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом працює над вирішенням проблем громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності, вдосконалення педагогічної майстерності керівників гуртків, задоволення потреб вихованців у професійному самовизначенні і творчій реалізації.