Наші гуртки

У Комплексі працюють дитячі творчі студії та гуртки за 5 напрямками:

1. Художньо-естетичний напрям;

2. Гуманітарний напрям;

3.Технічний напрям;

4. Еколого-натуралістичний напрям;

5. Спортивний напрям.

Навіщо потрібні гуртки?

Гурткова робота – завжди була цікавою як для дітей, так і для педагогів.

Вона є методом неформальної освіти, допомагає дітям розширювати кругозір, отримувати нові знання, досягти різних навичок і просто проводити вільний час з користю.

Будь-яка гурткова робота виконується педагогами для удосконалення знань дітей по тим напрямкам, які не включені в обов'язкову шкільну програму. Це дає можливість отримувати додаткові навички: школярі вчаться правильно робити висновки, орієнтуватися у  дорослому житті. Незалежно від напрямку, гуртки Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом здатні виховувати в дітях уміння отримувати радість від колективної роботи, направляти до мети, прищеплювати любов до праці. Крім того, гурток - це корисне дозвілля для школярів, які не знають ціни вільного часу. Діти, які відвідують КПР, менш схильні до правопорушень, привчаються до дисципліни, відрізняються більш спокійним характером.

У чому ж полягає необхідність гурткової роботи КПР?

Гурток - це особливий метод педагога, який допомагає донести дітям знання і навички, які не включені в обов'язкову програму освіти. Проте ці навички мають велике значення для процесу подальшого навчання і дорослішання школярів. Крім того, діти, які відвідують гуртки різних напрямків Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, мають можливість збагатити світогляд та розширити знання з теми роботи секцій.

Для молодших школярів гурток - це спосіб удосконалити дрібну моторику або загальний стан організму.  Старшим школярам гурток як форма додаткової освіти дозволяє вибирати напрямок у професійному плані або освоїти навички корисної праці. У досягнені цих цілей допоможуть заняття в колективах КПР декоративно-ужиткового, художньо-естетичного, еколого-натуралістичного, спортивного, гуманітарного або технічного напрямів.

В даний час дитячі гуртки КПР - це безліч ідей і захоплень для дітей різного віку.