Літнє оздоровлення

Літні канікули - найтриваліше відпочинку для всіх дівчат і хлопців. В цей час дитині необхідно реалізувати свою рухову активність, недолік якої накопичується за час навчального року. Відпочинок повинен бути активним, творчим, пізнавальним і, звичайно ж, цікавим. У той же час далеко не кожен батько може надати своїй дитині можливість відпочинку за межами міста.
           У Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом влітку працюють два табори відпочинку з денним перебуванням: "Пустун" і "Сонечко".
           Щорічна організація літнього дозвілля та зайнятості дітей і підлітків при КВР протягом багатьох років успішно виконує свої функції:
- формування трудових навичок у школярів;
- розвиток у хлопців почуття колективізму;
- розвиток творчих здібностей.
З огляду на вікові особливості молодшого і середнього шкільного віку, а також усвідомлюючи важливість діяльнісного підходу в виховному процесі співробітники табору розробили спеціальну програму заходів, якою вони керуються на протязі всього сезону. Шляхом впровадження особистісно-орієнтованих і ігрових технологій ми вирішуємо проблеми творчого та екологічного виховання, зміцнення здоров'я учнів.
Робота в таборі ведеться в тісній співпраці з Центральною міською бібліотекою, Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, оздоровчим комплексом «Візит», кафе «Асорті».
Ми прагнемо, щоб:

■ задумане, заплановане справу відповідало віку дітей;
■ підготовка до заходу сприяла отриманню позитивних емоцій при індивідуальній і колективній роботі, пошуку різних рішень, можливості розвитку творчих здібностей кожної дитини;
■ колективна творча справа стала полем для самовираження кожної дитини;
■ будь-яка розумна ідея, яка прозвучала з вуст дітей, була б почута, по можливості прийнята і реалізована;
■ кожна дитина знайшла своє місце в підготовці і здійсненні різних колективних творчих справ.