Художньо-естетичний напрям

Бахмет Ірина Олексіївна - керівник вокально-хореографічного гуртка "VITамін". Педагогічний стаж - 18 років.

Ханенко Олена Станіславівна - керівник вокально-хореографічного гуртка "VITамін". Педагогічний стаж - 17 років.

Ріпа Марина Олегівна - керівник хореографічного гуртка "БІС". Педагогічний стаж - 4 роки.

Непотачева Тетяна Олександрівна - керівник хореографічного гуртка "Лайф-балет". Педагогічний стаж - 3 роки.

Колесніков Валерій Михайлович - керівник зразкового вокального ансамблю "Камертон". Педагогічний стаж - 25 років.

Гавва Анантолій Іванович - заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник театральної студії "Взгляд". Педагогічний стаж - 9 років.